נעים מאוד,

בגיל 22 החזקתי בידי תעודת מהנדס חשמל ומחשבים. היה זה הגשמת חזון וחלום (של אמא שלי :-), וברצינות - למדתי הנדסה בזכות ההורים שלי שהאמינו בחשיבות הגדולה של רכישת השכלה ומקצוע. והם צדקו לגמרי. שירתתי שבע שנים בחיל האוויר, במהלכן השלמתי תואר שני במנהל עסקים ובגיל 29 עם שני תארים החלקתי בטבעיות לתוך עולם ההייטק. עבדתי בחברות גדולות, קטנות ובסטרטאפים, ובמקביל למדתי גישור ואימון מתוך מטרה להגדיל את ארגז הכלים שלי בתור מנהל בהייטק.
האימון האישי שינה לי את הייעוד בחיים.


אם פעם עשיתי מוצרים טכנולוגיים כדי לשפר את איכות חייהם של בני אדם, אז עכשיו עסקתי ישירות בשיפור חייהם של בני אדם.
בעקבות כך, ביצעתי שני שינויים דרמטיים בחיי. האחד - עזבתי את ההייטק ועברתי להשקיע את כל כולי באימון אישי ובייעוד החדש שלי, והשני - אשתי ואני החלטנו להשקיע את האנרגיה, הכסף והזמן שלנו בדברים החשובים ביותר בעולם - אנחנו והילדים שלנו. עזבנו את ישראל ויצאנו למסע סביב העולם, בו אנחנו מטיילים יחד ומגדלים את ילדינו, ועובדים מרחוק בכל מקום שיש אבקת אינטרנט.

אפשר לעקוב אחר המסע שלנו דרך הבלוג מסע רחוק פנימה.


חשוב לי להגיד שהיציאה למסע משפחתי סביב העולם לא מתאימה בהכרח לכל אחד או לכל משפחה. אני לא משווק את היציאה למסע כדרך יחידה לעבור שינוי. אני כן סבור שכל אחד ואחת יכול וראוי להתעורר באמצע החיים ולשאול: למה אני קם בבוקר? מה עובד לי בחיים שלי ומה לא עובד? מה אני רוצה לשנות וכמה אני מוכן להזיע בשביל זה?
 

IMG_20171231_175111.jpg


המגדלור שלי (או למה אני קם בבוקר) 


רוב האנשים יודעים להגיד במה הם עוסקים, איפה הם גרים, מבנה משפחתי וכו'. מתי שאלת את עצמך:

״למה אני קם בבוקר

כדי לעשות את מה שאני עושה?״

 

גם אני לא שאלתי את השאלה הזו עד לפני מספר שנים, וחייתי על טייס אוטומטי. התשובה על השאלה הזו היא הכח המניע בחיים שלך. זה המצפן. אם ברור לך למה את קמה בבוקר, את תדעי לעצב את מערכות היחסים בחייך, לבחור מקצוע, להחליף מקום עבודה ועוד. לאחר שנים של טייס אוטומטי, התחלתי להביט פנימה, לחקור, ללמוד ולהכיר את עצמי. וגיליתי ש: 

"אני סוכן חופש. הייעוד שלי הוא ללוות אנשים בגילוי חופש פנימי כדי שיגשימו חלומות ומטרות"

רוצים למצוא את המגדלור שלכם?

השאירו פרטים ואחזור אליכם

או שילחו ווטסאפ ל- 054-9222664