קידום קריירה

circle_right.gif

יש לכם עבודה

יש לכם משכורת קבועה

עובדים קשה

הכל טוב?

האם אתם עושים את מה שאתם אוהבים?

האם אתם משמעותיים?

האם אתם רוצים לעשות משהו 

אחר, חדש, מרגש?

* * * * * 

אני הייתי בדיוק במקום הזה!

וכן, יש דרך לצאת מזה

אני שמח להעניק לכם שיטה פשוטה שעוזרת לי למקד את מה שאני רוצה להשיג:

 

מה אתם רוצים לעשות

למה זה מרגש אתכם

חקירה ולימוד

 

שלב 1: מה אתם רוצים לעשות? 
מה הייתם עושים אם לא היתה לכם מגבלה של כסף? כאן תכתבו מה אתם רוצים בלי לחשוב על איך, כמה זה עולה או כמה זה מפחיד.

 

שלב 2: למה זה מרגש אתכם?
דוגמא: אני רוצה להיות מוביל דעה בתעשיית הסייבר. זה מרגש אותי כי זה שם אותי בחזית הטכנולוגיה ומאפשר לי שיתופי פעולה עם אנשים מרתקים.

אם זה לא מרגש אתכם - חיזרו לשלב 1 . 

שלב 3: חקירה ולימוד
אחרי שהבנתם מה אתם רוצה לעשות, יש המון דברים שכדאי לחקור וללמוד, כדי לקבל עוד מידע וגם כדי להתמודד עם הפחדים. למשל, לדבר עם אנשים שמתמודדים עם אתגר דומה, לדבר עם אנשים שכבר עשו את זה, לקרוא מידע בבלוגים מקצועיים, להתחבר לקבוצות המתאימות ועוד.
 

* * * * * 

אם תעברו דרך שלושת השלבים האלה, תהיה לכם בהירות לגבי הדבר הבא  שלכם וזוהי תחילת הדרך. מכאן, תוכלו ליצור תכנית פעולה שתביא אתכם לאן שבחרתם.
 

* * * * * 

למי זה מתאים?

 

לאלה שאזור הנוחות כבר לא כל כך נוח להם

לאלה שבוחרים ללכת עם החלום שלהם

למי שמוכנים לעבוד קשה

קצת עליי

אני אורי בר און ואני מאמן אישי שמלווה אנשים במסע שלהם לגלות את עצמם ולהגשים את שאיפותיהם הגדולות ביותר. אני עובד עם אנשים שרוצים לעשות שינוי לטובה בחייהם ולעבור לדבר הבא.

אם חסרה לך בהירות לגבי הדבר הבא, או אם תבחר/י להעמיק בתהליך אישי, אני מזמין אותך לשיחה ללא עלות כדי להבין את האתגרים והכיוונים שלך לדרך חדשה.

 

WHAT PEOPLE SAY

"הפגישות עם אורי היו מעניינות ומלמדות מאד.

אורי הפנה את תשומת לבי לנקודות משמעותיות בסיפור החיים שלי, עזר לי לדייק את הערכים שחשובים עבורי ומיקד את תשומת הלב למטרות החשובות לי ביותר.

בעבודה עם אורי, למדתי להנות מהדרך ולהגיע לתוצאות שתמיד רציתי."  

לפני שפגשתי את אורי היה לי ניסיון בתהליכי אימון אישיים שבהם נפגשים עם המאמן פנים אל פנים. הייתי קצת סקפטית לגבי תהליך אימון אונליין. אבל כבר מהשיחה הראשונה היה ברור שמדובר על מאמן עם רגישות ויכולות אישיות מאוד גבוהות שמייצר חיבור אישי עם המתאמן. אורי עזר לי להתקדם ממצב ביניים שהייתי בו והרגשתי תקיעות למצב שבו אני מתכננת את ההתקדמות שלי ופועלת על פי התכנית. הוא ידע לחבר בין אימון אישי לבין אימון עסקי בצורה מעולה, חיבור שהיה מאוד רלוונטי למצב הייחודי שלי.

מילים לא יכולות לתאר את הדיוק והמקצועית שאתה מביא לשיחת האימון.

היכולת שלך להפוך כל שיחה לשיחה ממוקדת שרותמת לעשיה, חשיבה ומיקוד ובעיקר שכל האסימונים שנופלים לי כשאני בשיחת אימון איתך. שאפו! אלוהים נישק אותך במלא מלא מתנות. האיכפתיות שלך, הנדיבות, הפרקטיקה שאתה מנווט מכל מילה שנאמרת, ההקשבה שלך והיכולת המערכתית הממוקדת שלך עושה פלאים, ובעיקר - מביאה תוצאות.

מאחלת למלא מלא עסקים ופרטיים לעבוד איתך.

באהבה גדולה

לאורי יש יכולת יוצאת דופן למצוא ולזקק את הנקודות הכי עמוקות ולהציף אותן בשיחה בצורה שגורמת לך לראות דברים בצורה חדשה ונקיה יותר. ההגיון הבריא מאוד(!), השקפת העולם, הניסיון המקצועי והאישי, האינטליגנציה הריגשית, והכי חשוב - העובדה שהוא
walk the talk, הופכים אותו למאמן מוכשר שאתה יכול לסמוך עליו בביטחון מוחלט שידע לנווט את התהליך עד להשלמת מטרת האימון. 

 

מיכל קפון

מומחית לתזונה בריאה וטבעית

נורית

בעלת חברה

לייעוץ חדשנות 

נמרוד

מפתח מובייל

 

מיכאל 

מנהל שיווק בהייטק

(בוסטון, ארה״ב)