​​אימון אישי לחיים (באנגלית Life Coaching) הוא תהליך שיתופי, קצר מועד וממוקד מטרה, בו אני עוזר לך להשיג מטרות חיים חשובות בתחום הזוגיות, קריירה, פעילות גופנית ועוד. הבנים שלי שאלו אותי פעם: ״אבא, איך אתה עוזר לכל כך הרבה אנשים בתחומים שונים? אתה מבין בכל התחומים האלה?״, ואני חייכתי ועניתי מהבטן: ״מאמן טוב מבין באנשים...״.

אימון אישי מתאים לכל גיל ולאנשים מכל רקע, ובלבד שירצו באמת בשינוי ויהיו מוכנים להתאמץ בשבילו ולשלם מחיר כדי להגשים אותו.

אימון אישי הוא לא קסם שמתקן אנשים ברגע. אימון אישי הוא ליווי עם פנס וזכוכית מגדלת, זהו תהליך הדורש עבודה והתקדמות משבוע לשבוע.

אחת הסיבות הנפוצות של אנשים הפונים לאימון אישי היא תחושת התקיעות. הרבה אנשים תקועים בעבודה שאינה מספקת אותם, ביחסים שכבר לא מרגשים אותם או במשבר אישי שלא רואים איך לצאת ממנו. אלה המרתקים אותי במיוחד הם אלה שיודעים מה הם רוצים לשנות ואף יודעים להגיד מה צריך לעשות כדי שהשינוי יקרה, אך מסיבה כלשהיא הם לא עושים את הצעד הראשון. תפקידי כמאמן אישי, הוא לחלץ אותם מהתקיעות, לעזור להם להבין מה חוסם אותם או מפחיד אותם, להכיר את המוח התת מודע שלהם, ויחד לבנות תכנית עבודה.

התוצאה של אימון אישי אפקטיבי היא כזו שמעצימה אותך,

מעניקה לך מוטיבציה, אמונה עצמית, אומץ ופוקוס

בדרך להשגת מטרות החיים שלך

אימון אישי. טוב שבאת.


שיטת העבודה שלי היא מבפנים החוצה. באימון לא נתחיל מבדיקת החלופות העומדות לרשותך, אלא נתחיל דווקא מבפנים ונשאל שאלות כמו: למה את קמה בבוקר לעשות את מה שאת עושה? מה הם הערכים החשובים לך? מהן החוזקות שלך?
ברגע שתכירי את עצמך מקרוב ומבפנים, תהיי בשלה להתמודד עם החלופות בחוץ. תראי אז חלופות חדשות, תדעי טוב יותר מתי המציאות פוגשת את הערכים שלך, ומתי פחות. ואז - קבלת ההחלטות תהיה קלה יותר ונוכל לייצר תכנית עבודה שתגשים את המטרות שלך. 
אני משתמש במגוון של כלים כדי להעצים את האנשים שעובדים איתי. יהיו מתאמנים שיעבדו על אזורי התת מודע שלהם, אחרים זקוקים לתרגילי מדיטציה, ישנם כאלה שדמיון מודרך יהיה הכלי היעיל עבורם, יש את אלה הזקוקים לאימון בתחום תקשורת אפקטיבית, ועוד.

למי מתאים אימון אישי? 
 

אימון אישי מתאים לכל אדם, המחליט לקחת אחריות על חייו ובוחר להביא לשיפור בכל תחום חיים בו קיים פער בין המצוי לבין הרצוי, כגון קריירה, זוגיות, הורות ועוד.
אני עובד עם אנשים הרואים את עצמם מחויבים לשינוי ומחפשים להתאמץ כדי להגיע למטרה.
אימון אישי אינו קסם חד פעמי. הוא תהליך מתמשך ומאתגר אשר בכוחו לשפר מיקוד פנימי, ולהביא לשינוי משמעותי ותכנית פעולה בזמן קצר יחסית, כ- 10 מפגשים.


אימון אונליין
 

פעם הלכנו לבנק כדי לבצע פעולה, או נכנסנו למשרד נסיעות כדי להזמין טיסה. פעם חשבנו שחייבים להיפגש פנים אל פנים כדי לראות אחד את השני.

היום, הטכנולוגיה מאפשרת לעשות את כל הדברים האלה מרחוק, ואפילו להיפגש ע״י שיחת וידאו מהמובייל או מהמחשב. זה נראה ומרגיש ממש כמו מפגש פנים אל פנים. כיום אני מקיים מפגשי אימון אישי וסדנאות התפתחות אישית עם לקוחות מכל העולם. וזה עובד פשוט מעולה.

מפגש אונליין מאפשר ללקוחות שלי ולי את הגמישות המקסימלית - בזמן ובמקום.

ישנם לקוחות הסוגרים את דלת המשרד כדי לקיים שיחת אימון אישי. ישנם הבוחרים להתאמן מהבית, בסביבה בה הם מרגישים הכי בנוח. ויש את אלה שהפכו שעה אבודה בפקק תנועה לשעת אימון אישי!

זה ניצול יעיל של הזמן וזה אפילו זול יותר. חוסכים הוצאות נסיעה וחניה ואין תשלום על קפה ועוגה בכל מפגש.

לתיאום פגישה, אני זמין אונליין:-)

בתמונה: אימון אישי על גדת נהר בלאוס

סיפורי מתאמנים.ות

Image by Brandon Green

אור שורק
מנכ״ל משותף

 אני חיפשתי מדריך שילווה אותי בדרך ופניתי לאורי. מעבר לכך שאורי הוא איש נעים ואמפטי שנוח לשוחח איתו, הוא מביא איתו במוצ'ילה מגוון כלים לעזרתך: ניסיון בעולם העבודה השכירה, כלי אבחון והתבוננות מקצועיים, מקורות השראה וניסיון אישי בשינויים וגמישות בחיים. אבל יותר מהכול והכי חשוב - אורי לא יכול לעשות עבורך את עבודת ההשתנות הנדרשת, אבל הוא מראה לך שזה אפשרי, שההצלחה שלך חשובה לו ושהוא יטפס איתך כל הדרך לראש ההר כדי להשיג אותה

Image by Francesco Gallarotti

יקיר גבאי
מאמן עסקי

אורי מאמן מדהים, אנושי שנותן פתרונות מעשיים בזמן קצר. קיבלתי ממנו המון כלים שעוזרים לי לסדר את העסק שלי, להתנהל נכון ולהיות יותר אפקטיבי מול לקוחות ולהנות הרבה יותר :) בנוסף, השילוב של העבודה המנטאלית (תודעת חופש) עם הכלים הרגשיים זה מה שיוצר את האפקט המשמעותי. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לקחת את החיים שלו לרמה הבאה. תודה אורי מעריך מאוד

Image by Jeremy Bishop

נורית
ייעוץ לחדשנות

לפני שפגשתי את אורי היה לי ניסיון בתהליכי אימון אישיים שבהם נפגשים עם המאמן פנים אל פנים. הייתי קצת סקפטית לגבי תהליך אימון אונליין. אבל כבר מהשיחה הראשונה היה ברור שמדובר על מאמן עם רגישות ויכולות אישיות מאוד גבוהות שמייצר חיבור אישי עם המתאמן. אורי עזר לי להתקדם ממצב ביניים שהייתי בו והרגשתי תקיעות למצב שבו אני מתכננת את ההתקדמות שלי ופועלת על פי התכנית. הוא ידע לחבר בין אימון אישי לבין אימון עסקי בצורה מעולה, חיבור שהיה מאוד רלוונטי למצב הייחודי שלי.

Image by niko photos

מיכאל
מנהל שיווק

לאורי יש יכולת יוצאת דופן למצוא ולזקק את הנקודות הכי עמוקות ולהציף אותן בשיחה בצורה שגורמת לך לראות דברים בצורה חדשה ונקיה יותר. ההגיון הבריא מאוד(!), השקפת העולם, הניסיון המקצועי והאישי, האינטליגנציה הריגשית, והכי חשוב - העובדה שהוא מבצע בדיוק את מה שהוא אומר לך - הופכים אותו למאמן מוכשר שאתה יכול לסמוך עליו בביטחון מוחלט שידע לנווט את התהליך עד להשלמת מטרת האימון.